window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Šampionát ani nezačal a už prišla kritika: Účastník EURO 2024 podal sťažnosť!

STUTTGART - Účastník EURO 2024 sa sťažuje.
Pohľad na MHPArenu v nemeckom Stuttgarte.
Pohľad na MHPArenu v nemeckom Stuttgarte. Zdroj: TASR/AP - Michael Probst
Zdieľajte:

Vedenie Švajčiarskeho futbalového zväzu (SFV) podalo sťažnosť na zlú kvalitu hracej plochy vo svojom tréningovom kempe v nemeckom Stuttgarte. Informovala o tom Európska futbalová únia (UEFA).

Tím v pondelok trénoval na domácom štadióne klubu Stuttgarter Kickers. Kamery zachytili, ako si tréner Murat Yakin prezerá trávnik na štadióne Waldau a tvári sa nespokojne.

Prečítajte si aj

Poľský futbalista Arkadiusz Milik (druhý vľavo) kráča z ihriska.To snáď ani nie je pravda: Poľsko po Milikovi pred EURO s ďalšou dvojicou zranených hviezd

Švajčiari požiadali UEFA, aby zaujala stanovisko, či povrch zodpovedá štandardu. Tím bude napriek tomu stále využívať ihrisko na okraji Stuttgartu. Alternatíva využitia tréningového komplexu bundesligového klubu VfB Stuttgart by si pre hráčov vyžadovala príliš veľa času na cestovanie.

Švajčiarsko nastúpi na ME v sobotu v Kolíne nad Rýnom najskôr proti Maďarsku. V A-skupine ich čakajú ešte hostiteľské Nemecko a Škótsko.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články