window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

VIDEO Po 22 rokoch ich vrátil do Premier League, chce ho Chelsea aj Manchester: Žiadaný tréner sa rozhodol!

LONDÝN - Po 22 rokoch ich vrátil späť do elitnej Premier League.
Tréner anglického futbalového klubu Ipswich Town Kieran McKenna.
Tréner anglického futbalového klubu Ipswich Town Kieran McKenna. Zdroj: TASR/AP/PA - Zac Goodwin
Zdieľajte:

Anglický futbalový klub Ipswich Town podpísal novú štvorročnú zmluvu s trénerom Kieranom McKennom, ktorý ho v tejto sezóne doviedol k postupu do Premier League.

Tridsaťosemročný kormidelník tak za dva roky vytiahol klub z tretej ligy až do najvyššej. Tento úspech zarezonoval v prvoligových tímoch Brightone, Chelsea a Manchestri United, ktoré prejavili záujem o jeho služby. McKenna sa však rozhodol zotrvať.

Prečítajte si aj

Oslavujúci Lionel Messi.VIDEO Rusnák sa dočkal prvého gólu: Messi opäť ukázal svoju genialitu, ale po zápase smútil

"Som nesmierne hrdý, že som podpísal nový kontrakt. Počas uplynulých dvoch sezón sme spolu dosiahli nesmierny úspech a som nadšený, že mám možnosť i zodpovednosť viesť tento fantastický klub v jeho prvej sezóne v Premier League po 22 rokoch," uviedol pre klubový web.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články