Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hancko o prestupe do Liverpoolu

BRATISLAVA - Slovenský reprezentant Dávid Hancko prehovoril o prestupe do Liverpoolu.
Dávid Hancko v reprezentačnom drese SR.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko je možno na prahu životného prestupu. Cez Spartu Praha a Feyenoord Rotterdam môže zamieriť k európskemu gigantovi. V holandskom tíme sa stal jedným z kľúčových hráčov a je pravdepodobné, že tento leto prestúpi. Dokonca môže zlomiť slovenský prestupový rekord.

Medzi záujemcov údajne patrí aj anglický FC Liverpool, ktorému Hancko v detstve fandil. Jeho spojenie s klubom z Anfieldu zosilnelo po tom, čo The Reds angažovali trénera Feyenoordu Arneho Slota ako nástupcu odchádzajúceho Jurgena Kloppa. Privedie si so sebou aj Hancka? Na to je ešte priskoro odpovedať, ale nepochybne je tento scenár v hre.

"Samozrejme, pokiaľ by som mohol hrať v jednom z najlepších klubov, tak by to bol pre mňa sen," reagoval Dávid Hancko v rozhovore pre RTVS na adresu potenciálneho prestupu do Liverpoolu. Prehovoril aj o trénerovi Arnem Slotovi: "Je vynikajúci. Nieže zmenil môj pohľad na futbal, ale za to, čo ma naučil počas dvoch rokov, mu môžem len poďakovať."

Prečítajte si aj

Francúz Kylian Mbappe.PSG pripravený ponúknuť 60 miliónov eur za hviezdu Neapola

Svoj prestup rozhodne nechce uponáhľať a vie, že trpezlivosť je nevyhnutná. "Čo sa týka môjho prestupu, tak tam hrá rolu veľa vecí. Klub sa musí pre mňa rozhodnúť a zatiaľ čo viem aj u ostatných hráčov, tak je to veľmi pomalé. V tých kluboch sa teraz menia tréneri. Je len začiatok a teraz je aj zbytočné sa nad tým pozastavovať a skôr sa sústrediť na EURO. To je pre mňa to hlavné teraz," dodal reprezentačný obranca, ktorý bude na európskom šampionáte v Nemecku patriť k lídrom slovenského tímu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články