Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Veľký zvrat v Barcelone: Xavi končí, nahradí ho bývalý kouč Bayernu

BARCELONA - Veľký zvrat v Barcelone! Tréner Xavi končí, nahradí ho bývalý tréner Bayernu.
Xavi Hernandéz rozjasal fanúšikov FC Barcelona.
Zdroj: TASR/AP - Joan Monfort
Zdieľajte:

Trénerská otázka v Barcelone plná zvratov! Tréner Xavi Hernandez pred niekoľkými mesiacmi oznámil, že po tejto sezóne v klube skončí. Aj na naliehanie prezidenta Joana Laportu napokon svoje rozhodnutie prehodnotil a rozhodol sa pokračovať.

No Laportu nahnevali Xaviho vyhlásenia v médiách a rozhodol sa pre zmenu trénera. Barcelonu s najväčšou pravdepodobnosťou povedie bývalý tréner Bayernu Mníchov a nemeckej reprezentácie Hans-Dieter Flick, informuje o tom renomovaný novinár Fabrizio Romano.

Prečítajte si aj

Tréner Bayernu Mníchov Thomas Tuchel máva fanúšikom.Horúca správa z Mníchova: Toto má byť nástupca Tuchela pri kormidle Bayernu!

Podľa tohto zdroja absolvoval športový riaditeľ Barcelony Deco a nemecký tréner pozitívne telefonické rozhovory. Pre Laportu je práve Flick hlavným kandidátom na nového trénera Kataláncov v budúcej sezóne. Predtým mal nemecký tréner odmietnuť ponuku londýnskej Chelsea.

V médiách sa uvádza, že budúci týždeň absolvujú vedúci predstavitelia katalánskeho klubu stretnutie s Xavim, na ktorom rozoberú výsledky jeho tohtosezónnej práce a rozhodnú o ukončení spolupráce so súčasným trénerom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: X/Fabrizio Romano

Diskusia

Podobné články