Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tvrdá rana pre Škriniara: Luis Enrique ho v PSG už nechce, zmení v lete dres?

PARÍŽ - Škriniar v Paríži nechcený! PSG sa ho v lete pokúsi predať.
Milan Škriniar v drese francúzskeho PSG.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

PSG opustí po tejto sezóne najväčšia hviezda, francúzsky útočník Kylian Mbappé, ktorý by mal zamieriť do Realu Madrid. No nebude pravdepodobne jediným zvučným menom, ktoré sa bude sťahovať spod Eiffelovej veže. Francúzsky L´Equipé priniesol informáciu, že PSG sa v lete pokúsi predať Milana Škriniara, Carlosa Solera, Manuela Ugarteho a Nordiho Mukieleho.

Podľa uvedeného zdroja Škriniar svojimi výkonmi nedokázal presvedčiť trénera Luisa Enriqueho ani vedenie klubu. Navyše jeho štýl hry nepasuje do koncepcie Enriqueho. Škriniar upadol do nemilosti trénera, dôkazom toho bolo, že počas semifinálového dvojzápasu Ligy majstrov s Dortmundom len zohrieval lavičku. Luis Enrique uprednostnil Lucasa Beralda.

Prečítajte si aj

Amad Diallo (vpravo) z Manchestru United strieľa gól slovenskému brankárovi Martinovi Dúbravkovi z Newcastle United.Dúbravka na bývalých spoluhráčov z Manchestru nevyzrel: Newcastle si skomplikoval boj o pohárovú Európu

Škriniara, ktorý má v Paríži platný kontrakt do leta 2028, ešte vedenie PSG so svojimi plánmi nekontaktovalo. Isté je, že slovenský reprezentačný obranca chce v klube zotrvať. V posledných dvoch ligových zápasoch nastúpil Škriniar v základnej jedenástke, no predtým v nej trikrát po sebe chýbal, vrátane spomínaného dvojzápasu s Dortmundom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: L´Equipé

Diskusia

Podobné články