Ďalší Slovák do talianskej Serie A! Odchádza druhý najlepší nahrávač našej ligy

V talianskej Serie A bude v budúcej sezóne o minimálne jedného Slováka viac! Jednu z najlepších európskych ligových súťaží si zahrá Peter Kováčik, ktorý sa v zimnom období upísal talianskemu Comu. Tomu sa po 21 rokoch podarilo vrátiť do Serie A.
Peter Kováčik dohral jarnú časť ešte v drese Podbrezovej a s 10 asistenciami je po Tigranovi Barseghjanovi zo Slovana druhým najlepším nahrávačom našej ligy. Kováčik bol zároveň so šiestimi gólmi druhým najlepším strelcom Podbrezovej a desiatym najlepším slovenským kanonierom v súťaži.
Prečítajte si aj

Dvadsaťdvaročný slovenský obranca sa môže tešiť na skvelú príležitosť a spoluprácu s bývalým hviezdnym španielskym futbalistom Cescom Fabregasom, ktorý v Come pôsobí ako asistent trénera.