Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kľúčový hráč opúšťa Slovan, vedenie sa už obzerá po náhrade

BRATISLAVA - Je to jasné! Slovan opúšťa jedna z najväčších hviezd, hľadá sa náhrada.
Milan Borjan, Juraj Kucka a tréner brankárov Ján Mucha.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Kanadský brankár Milan Borjan v Slovane Bratislava definitívne končí! Belasí tak prichádzajú o obrovskú oporu medzi žrďami. Borjan sa výrazne pričinil na zisku šiesteho majstrovského titulu v rade. Dvanásťkrát vychytal čisté konto z 21 zápasov v tejto sezóne.

Milan Borjan potvrdil svoj koniec pri rozlúčke s fanúšikmi belasých: "Naozaj si to cením a aj touto cestou by som im chcel poďakovať za celú sezónu, za všetko. Bolo mi cťou hrať za Slovan. Verím, že sa ešte niekedy uvidíme. Dovidenia."

Prečítajte si aj

Gól (Ilustračné foto) - aaaaaa.VIDEO Slovenského brankára nachytal na hruškách zverenec trénera Hapala: V Česku velebia gól sezóny!

Milan Borjan je hráčom CZ Belehrad, kde má platnú zmluvu do leta 2026. Odchod jedného z kľúčových hráčov belasých nevylúčil ani generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml. "Milan je viazaný k Crvenej Zvezde ešte ďalšie dva roky, takže to nemáme v rukách. Až nasledujúce týždne ukážu, ako sa to vyvinie. Všetko má v rukách Crvena Zvezda a ako sa rozhodnú, tak to budeme musieť rešpektovať," cituje Kmotríka ml. šport.sk.

Kmotrík ml. priznal, že sa už vedenie Slovana obzerá po náhrade za Borjana a hľadá novú jednotku medzi žrďami. "Samozrejme. Máme plány a takisto alternatívy.“

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články