Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovan skvalitňuje káder: Belasí už proti Podbrezovej môžu rátať so staronovou posilou

BRATISLAVA - ŠK Slovan Bratislava si oficiálne upísal staronovú posilu.
Futbalisti Slovana sa tešia z výhry.
Futbalisti Slovana sa tešia z výhry. Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Slovenský futbalový klub ŠK Slovan Bratislava administratívne dotiahol príchod Sharaniho Zuberuho. Ghanský ofenzívny univerzál obliekal dres "belasých" na jeseň prebiehajúcej sezóny, no po januárovom sústredení v Katare v kádri nefiguroval. Líder Niké ligy podpísal so Zuberum zmluvu do konca tohto kalendárneho roka.

Prečítajte si aj

Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss.VIDEO Weissovci to na Liptove zvládli aj bez šestice ofenzívnych hráčov: Z našej strany výborný kompaktný výkon!

Váži si ponúknutú šancu

"Som veľmi šťastný, že budem môcť nosiť belasý dres. Vážim si túto príležitosť a urobím maximum pre to, aby som sa zlepšoval a rozvinul svoj potenciál," uviedol Zuberu pre oficiálny klubový portál skslovan.com.

Zuberu odohral na jeseň 11 ligových stretnutí bez gólového zápisu. Dôležité dva presné zásahy však zaznamenal v dvojzápase 2. predkola Ligy majstrov proti HŠK Zrinskij Mostar, v ktorom si Slovan zabezpečil istotu európskej pohárovej jesene. Tréner Vladimír Weiss st. môže so staronovou posilou počítať už v stredajšom pohárovom stretnutí proti Podbrezovej.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články