window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Hviezda Realu hitom internetu: Pôjdeš večer ku mne domov? Jeho reakcia na nečakanú otázku reportérky stojí za to

MADRID - Prídeš ku mne večer po zápase domov? Hviezda Realu Madrid pobavila reakciou na nečakanú otázku reportérky.
Futbalista Jude Bellingham z Realu Madrid.
Zdroj: TASR/AP - Manu Fernandez
Zdieľajte:

Anglický reprezentačný stredopoliar sa ukazuje ako veľmi platná posila pre Real Madrid. So 16 gólmi na konte je najlepším strelcom španielskej La Ligy a ťahá "biely balet" za titulom. Okrem toho sa stal aj miláčikom fanúšikov a evidentne aj novinárov, resp. novinárok.

V rozhovore s reportérkou Amazon Prime Alessiou Tarquiniovou čelil veľmi netradičným otázkam, aké v bežných rozhovoroch nezaznievajú. Novinárka hviezdu Realu najskôr vyzvala, aby na diaľku odkázal jej synovi Gabrielovi, aby sa viac venoval učeniu španielčiny. S tým Bellingham nemal najmenší problém: "Gabriel, uč sa španielčinu a rob si úlohy, inak dopadneš ako ja, ktorý ovláda len základy."

Prečítajte si aj

Ondrej Duda a Nikola Krstovič v súboji o loptu.VIDEO Škandalózne! Duda a Suslov boli pri tom, klub okamžite reagoval

V tom však Bellinghama reportérka zaskočila absolútne nečakanou otázkou. "Pôjdeš so mnou večer po zápase domov?," vychrlila na stredopoliara Realu Madrid, ktorý zostal ako obarený a oči mu takmer vypadli z jamôk od prekvapenia. "Pretože ty si úžasný syn," zachraňovala situáciu novinárka a Bellingham sa neubránil smiechu. Rovnako ako obrovské množstvo fanúšikov, ktorí túto situáciu videli na sociálnych sieťach.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články