Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Objavili sa správy o samovražde Daniho Alvesa, jeho brat reaguje

SAO PAULO - Objavili sa správy o samovražde Daniho Alvesa, reaguje jeho brat.
Brazílčan Dani Alves na súde.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Brazílsky obranca Dani Alves spáchal samovraždu, uviedol na sociálnej sieti X brazílsky novinár Paulo Albuquerque. Túto informáciu prevzal aj účet BBO Sports, ktorý má na sociálnej sieti X viac ako 500 tisíc sledovateľov. Hlavné brazílske médiá však túto správu nekomentovali.

Jeho brat Ney Alves správu o samovražde bývalého obrancu Barcelony a reprezentácie Brazílie poprel. "Nech ti Boh dá veľa zdravia a múdrosti, brat môj, aby si prekonal a vydržal všetku túto krutosť ľudí. Nech sa Boh zmiluje nad tvojím životom a našou rodinou," reagoval na sociálnej sieti.

Prečítajte si aj

Luka Modrič a gólové oslavy futbalistov Realu.Kto by to na neho povedal? Hviezdu Realu Madrid našli opitú spať na záchode, z klubu ho vynášal vyhadzovač

"V ľuďoch je toľko krutosti, toľko krutosti. Môjho brata odsúdili za slová ženy, ktorá vošla na pánske záchody a urobila niečo, o čom vedia len oni dvaja. Už ste človeka odsúdili, nestačí? Už bol odsúdený. Je vo väzení. Teraz ho chcete mŕtveho,” písal Ney Alves.

Dani Alves sa mal dopustiť znásilnenia v barcelonskom nočnom klube Sutton. Za tento trestný čin ho vo februári odsúdili na štyri a pol roka väzenia. Zároveň Danimu Alvesovi súd nariadil zaplatiť obeti 150 tisíc eur ako kompenzáciu za morálnu ujmu.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: X/Paulo Albuquerque, Ney Alves

Diskusia

Podobné články