Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ďalši kolaps futbalistu: Šokujúce zistenie po náhlej hospitalizácii!

AARHUS - Ďalší futbalista skolaboval.
Švédsky futbalista Kristoffer Olsson.
Švédsky futbalista Kristoffer Olsson. Zdroj: TASR/AP - Darko Bandić
Zdieľajte:

Švédskeho futbalistu Kristoffera Olssona z FC Midtjylland hospitalizovali v nemocnici. Dvadsaťosemročný stredopoliar doma skolaboval, pravdepodobnou príčinou je ochorenie mozgu.

O Olssonovom stave v utorok informoval Midtjylland, ktorý sa rozhodol ukončiť narastajúce špekulácie o hráčovej absencii. Švéd hral totiž naposledy ešte v decembri. Klub uviedol, že Olsson je napojený na ventilátor v nemocnici v dánskom Aarhuse.

Prečítajte si aj

Jon Dahl Tomasson sa stal novým trénerom Švédska.Na sokolov aj s veľkou legendou: Súper Slovenska prepísal reprezentačnú históriu!

Akútne ochorenie mozgu

"Kristoffer Olsson má zjavne akútne ochorenie súvisiace s mozgom. Tím popredných dánskych lekárov pracuje na stanovení diagnózy a nasadení správnej liečby. Samozrejme, každého v klube Kristofferova náhla choroba hlboko zasiahla a naše myšlienky a plná podpora smerujú k nemu a jeho rodine," citovala z vyhlásenia klubu agentúra DPA.

Úplné a rýchle uzdravenie zaželal Olssonovi na sociálnej sieti aj londýnsky Arsenal, kde Švéd pôsobil ešte v mládežníckych kategóriách.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články