VIDEO Lobotka mohol výstavne rozhodnúť: Calzona zažil pri premiére v Serie A šokujúci záver!

TURÍN - Futbalisti Neapola v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom v 26. kole Serie A iba remizovali na pôde Cagliari 1:1.
Tréner Neapola Francesco Calzona.
Tréner Neapola Francesco Calzona. Zdroj: TASR/AP - Gianluca Zuddas

Trénerovi slovenskej reprezentácie Francescovi Calzonovi tak nevyšla premiéra v úlohe hlavného kouča SSC v najvyššej talianskej súťaži. Bod pre domácich zachránil v 90+6. minúte Angolčan Zito Luvumbo, keď len pár sekúnd predtým výstavnou strelou mohol o víťazovi na druhej strane rozhodnúť slovenský reprezentant Stanislav Lobotka.

Hráči Juventusu Turín zvíťazili nad Frosinone 3:2. O ich triumfe rozhodol z poslednej akcie zápasu v 96. minúte Daniele Rugani, ktorý sa presadil po rohovom kope. O dva presné zásahy Turínčanov sa postaral Srb Dušan Vlahovič. Juventus zabodoval naplno po štyroch dueloch.

Tréner Frankfurtu Dino Toppmöller (vľavo) a frustrovaný brankár Bayernu Manuel Neuer.Ronaldov Al-Nassr lákal dve brankárske esá: Obaja odmietli plat 30 miliónov eur