Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Róbert Mak do Slovana? Jeho agent to povedal otvorene

BRATISLAVA - Posilní Róbert Mak Slovan Bratislava? Agent prehovoril
Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss.
Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Vedenie Slovana Bratislava sa stále obzerá po nových posilách do kádra. Tréner Vladimír Weiss st. nebol príliš spokojný s pohybmi v kádri, ktoré nastali či nenastali v zime. Nedávno sociálnymi sieťami kolovali špekulácie o tom, že belasých by mohol posilniť Róbert Mak.

"Neviem o ničom takom. Na 99 percent to je hlúposť. Robo má v Austrálii súťaž a najmä platný kontrakt až do júna tohto roka,“ dal veci na pravú mieru Makov agent Jozef Vengloš v rozhovore pre TVNOVINY.sk.

Prečítajte si aj

Tréner Francesco Calzona.Calzona sa stane novým trénerom Neapola, jeho asistentom bude Hamšík

"Ak by niečo takéto bolo, ako jeho agent by som o tom mal vedieť. Doteraz však neprebehla so Slovanom žiadna takáto komunikácia,“ dodal na adresu hráč austrálskeho FC Sydney.

Navyše, hoci tréner Weiss priznal, že Slovan sa obzerá po nových posilách do každej formácie, netají, že vedenie klubu sa sústredí na omladenie kádra a Mak má už 33 rokov.

"Rokujeme s dvoma až troma hráčmi do každej formácie, uvidíme, či sa nám to podarí. Avizoval som, že chceme omladiť káder, či sa to podarí, neviem povedať. Chceme zobrať mladších hráčov, ktorí by mohli by posilami do budúcnosti," vyhlásil Weiss po ligovej výhre so Zlatými Moravcami.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TVNOVINY.sk

Diskusia

Podobné články