Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Najlepší tréner sveta vychválil slovenského reprezentanta: TOTO sa mu páči najviac

KODAŇ - Najlepší tréner sveta vychválil slovenského reprezentanta! Toto sa mu na ňom páči
Vavro a Haaland v stretnutí Ligy majstrov Kodaň - City.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Manchester City úspešne pokračuje v ceste za obhajobou vlaňajšieho triumfu v Lige majstrov. V úvodnom osemfinále vyhrali zverenci trénera Pepa Guardiolu na pôde FC Kodaň 3:1 a vytvorili si výbornú východiskovú pozíciu pred domácou odvetou.

Španielsky kouč, ktorý je považovaný za v súčasnosti najlepšieho trénera sveta, vyzdvihol slovenského reprezentačného obrancu Denisa Vavra. Menoval ako jediného spomedzi hráčov dánskeho tímu.

"Obaja strední obrancovia Kodane sú dobrí tvorcovia hry. Najmä Denis Vavro, má výborné dlhé prihrávky. S loptou na nohách je veľmi pokojný," chválil Pep Guardiola Vavrove schopnosti v rozohrávke, ktorá je pri stredných obrancoch v súčasnom futbale extrémne cenená.

Prečítajte si aj

Radosť hráčov Manchester City.Hviezda senzácie La Ligy sa v lete presunie do Manchesteru City

"Vo svete futbalu, kde je individuálna brilantnosť často stredobodom záujmu, je Guardiolovo pozorovanie Vavrových schopností dôkazom potenciálu obrancu," reaguje na pochvalu od uznávaného španielskeho trénera BNN Breaking.

"Obdiv Pepa Guardiolu k Denisovi Vavrovi nezostane nepovšimnutý. Keďže vychádzajúca hviezda naďalej rozvíja svoje schopnosti a robí si meno vo svete futbalu, je jasné, že už padla do oka jednému z najuznávanejších manažérov tohto športu. Nakoniec je to práve táto schopnosť rozpoznať a rozvíjať talent, čím sa Pep Guardiola odlišuje."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: BNN Breaking

Diskusia

Podobné články