Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovan mal pripravený balík na bombastický prestup: Ale kapitán slávneho klubu odmietol!

BRATISLAVA - Slovan Bratislava chystal bombastický prestup, ponúkol balík. Ale kapitán slávneho klubu odmietol!
Tréner Slovana Vladimír Weiss a riaditeľ Ivan Kmotrík mladší.
Zdroj: TASR – František Iván
Zdieľajte:

Slovan Bratislava len včera informoval o definitívnom odchode srbského útočníka Aleksandera Čavriča, ktorý zamieril do Japonska. Vedenie belasých hľadá posilu, ktorá druhého najlepšieho strelca aktuálnej ligovej sezóny nahradí. No hľadá aj posily na iné posty...

Pred pár dňami ponúkol Slovan balík v hodnote 1,2 milióna eur Partizanu Belehrad za 23-ročného obrancu a kapitána tímu Svetozara Markoviča. No klub aj hráč prestup odmietli. Informuje o tom srbský Telegraf.

Za odmietavým postojom slávneho srbského klubu je aj skutočnosť, že istú časť prestupovej sumy by musel vyplatiť podľa dohody z leta 2022 predošlému klubu Markoviča - gréckemu Olympiakosu Pireus.

Prečítajte si aj

Hráči Realu Madrid.4 posily, ktoré chce získať Real Madrid v lete

O Markoviča bol v zime značný záujem. S ponukou vo výške 1,5 milióna eur prišiel ešte pred Slovanom Bratislava ruský tím Baltika Kaliningrad. Aj túto ponuku ale obranca odmietol. Dôvodom boli komplikácie v súvislosti s ruskou inváziou na Ukrajine a tiež neochota hrať s Kaliningradom o záchranu v ruskej najvyššej súťaži.

Markovič je objektom záujmu viacerých európskych klubov, spomína sa aj talianska Bologna. Slovanu Bratislava tak skrachoval ďalší vysnívaný prestup a musí sa po posilách obzerať inde.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Telegraf

Diskusia

Podobné články