VIDEO Weiss sa po návrate dočkal gólového zásahu: Slovan si to rozdal s katarským súperom

BRATISLAVA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí v rámci sústredenia v Katare s miestnym klubom Al-Rajján SC 2:2.
Vladimír Weiss, Tigran Barseghjan a gólové oslavy futbalistov ŠK Slovan Bratislava. Zdroj: TASR - Martin Baumann

Góly úradujúceho slovenského majstra strelili v druhom polčase Vladimír Weiss ml. a Tigran Barseghjan.

Ďalší účastník Niké ligy MFK Ružomberok zvíťazil na sústredení v Turecku nad severomacedónskym tímom KF Gostivar 4:1, keď všetky góly padli v druhom polčase.

Generálny riaditeľ futbalového ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík mladší počas štartu zimnej prípravy.Súbojom s ruským tímom rozvírili vášne: Slovan reaguje na prípravný zápas s Dinamom Moskva