Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Definitívne mu odzvonilo? Karim Benzema opäť poriadne rozzúril saudskoarabský klub, ten bude konať!

RIJÁD - Francúzsky futbalista Karin Benzema to poriadne prepískol.
Karim Benzema pozdravuje fanúšikov počas prezentácie na štadióne kráľa Abdulláha v meste Džidda v Saudskej Arábii.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Francúzsky futbalista Karim Benzema si z vlastnej vôle predĺžil dovolenku o 17 dní. Do prípravy saudskoarabského klubu Al-Ittihad sa zapojil až v piatok, hlásiť sa mal pritom už 2. januára.

Klubových funkcionárov jeho správanie nahnevalo o to viac, že počas dovolenky sa s ním nevedeli spojiť. Tridsaťšesťročný kanonier si vypol účet na sociálnej sieti Instagram a podľa informácie AFP si až do pondelka užíval chvíle voľna na Mauríciu.

Prečítajte si aj

Karim Benzema pozdravuje fanúšikov počas prezentácie na štadióne kráľa Abdulláha v meste Džidda v Saudskej Arábii.Skončí Benzema v Al-Ittihade? Konflikt v miliónovom raji, nedostavil sa na tréning, kouč spravil rázne rozhodnutie!

Napriek tomuto prehrešku však s Benzemom, ktorý ročne zarába 100 miliónov eur, nehodlajú v klube zrušiť zmluvu. "Nevedeli sme sa s ním spojiť desať dní. Tréner a funkcionári sú naňho nahnevaní. Budú sa s ním rozprávať a riešiť jeho budúcnosť v klube," informovalo vedenie Al-Ittihadu.

Benzemu, ktorý v Saudskej Arábii nie je spokojný, spájajú médiá počas zimného prestupového okna s návratom do Európy. Záujem o neho údajne prejavila londýnska Chelsea. Druhá polovica sezóny saudskoarabskej ligy sa začne 7. februára.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články