Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kedy ho opäť uvidíme v drese Slovana? Stále maródujúci kapitán Weiss prehovoril o svojom návrate

BRATISLAVA - Kapitán futbalistov bratislavského Slovana Vladimír Weiss mladší sa pre zdravotné problémy v tomto kalendárom roku na trávniku už neobjaví.
Tréner Slovana Vladimír Weiss so synom Weissom juniorom.
Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Tridsaťštyriročný ofenzívny ťahúň úradujúceho majstra chce v nadchádzajúcom období vyvinúť maximum pre doliečenie achilovky, ktorá ho dlhšie limituje.

Chronický zápal achilovky

"S hlavným trénerom i vedením klubu sme sa dohodli, že už to do konca roka nebudeme siliť. Pokúsim sa dať dokopy tak, aby som v januári mohol na sto percent začať zimnú prípravu," povedal pre klubový web Vladimír Weiss ml. Účastníka troch veľkých šampionátov trápia v prebiehajúcej sezóne problémy s achilovkou. "Trápi ma chronický zápal achilovky. Noha si ešte potrebuje oddýchnuť. Podstupujem rôzne procedúry a robím, čo sa dá, aby som sa mohol v novom roku vrátiť na ihrisko," pokračoval Weiss ml.

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss na lavičke ŠK Slovan Bratislava.VIDEO Weiss vysvetľoval nečakané zakopnutie Slovana: Netrafil som sa dnes do zostavy

Jeden z najskúsenejších hráčov Slovana túži po návrate do ligových duelov a rovnako túži zažiť jarnú vyraďovaciu fázu Európskej konferenčnej ligy. "Snažím sa dať dokopy, akokoľvek sa dá. Na druhej strane, nedá sa hrať futbal donekonečna v nejakom diskomforte. Preto v januári uvidíme, ako na tom budem, a čo bude ďalej. Verím, že to bude v poriadku a na jarnú časť budem k dispozícii. Zostávam pozitívne naladený," dodal v rozhovore pre stránku skslovan.com.

Aj počas maródky sleduje výkony svojich spoluhráčov a rovnako vníma podporu zo strany fanúšikov, ktorí naňho nezabúdajú ani v čase, keď ich nemôže tešiť svojou hrou na ihrisku.

Podpora od najmenších

"Som veľmi rád, že sa chalanom darí. Ukazujú silu nášho kolektívu, o ktorej som hovoril už dávnejšie. Verím, že vyhrajú tri zostávajúce zápasy do konca roka. Od jari budem robiť všetko pre to, aby som im opäť pomohol na ihrisku. Rovnako ďakujem našim fanúšikom, ktorí ma motivujú k návratu. Na autogramiáde pred zápasom s Košicami, keď som bol pre zranenie dosť psychicky dole, mi množstvo detí a našich malých fanúšikov dodalo neskutočnú energiu," doplnil Weiss ml.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články