Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hajradinovič opúšťa AS Trenčín

Prestupuje do Belgicka.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bosniansky futbalový stredopoliar Haris Hajradinovič prestúpil z fortunaligového AS Trenčín do belgického klubu KAA Gent. Podľa oficiálnej internetovej stránky Trenčína 20-ročný reprezentant Bosny a Hercegoviny s belgickým prvoligistom podpíše štvorročný kontrakt.

Hajradinovič mal možnosť vydať sa aj inou cestou, ale klub spoločne so zástupcami hráča uprednostnil cestu postupných krokov. "Sme radi, že ďalšia z európskych líg zamerala náš klub. Prostredníctvom AS sa dostal do národnej reprezentácie do 21 rokov a pôsobenie v Trenčíne mu prinieslo aj tento zaujímavý prestup. Na základe jeho kvalitných výkonov počas jesennej časti sme vedeli, že sa blíži ďalší krok v jeho futbalovej kariére. Diskutovali sme o tom aj s trénermi a pripravovali alternatívy, ktoré kvalitu Harisa nahradia, ale jeho osobnosť už asi nie," povedal pre astrencin.sk generálny manažér Róbert Rybníček a dodal: "Sme presvedčení, že v novom klube urobí dobré meno nielen sebe, ale aj AS Trenčín."

Hajradinovič dal na jeseň sedem gólov a prispel tak k druhému miestu v tabuľke. "Som rád, že som sa rozhodol akceptovať ponuku a prišiel do AS. Tento klub bude pre mňa znamenať vždy veľa v mojej kariére. Môžem o ňom povedať iba to najlepšie. Nemám naň žiadne zlé slovo. Cítil som sa v ňom ako doma," povedal Hajradinovič.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články