window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Lukaku bude mať Slovákov ako predjedlo, píše belgický expert: Bude to pre neho chuťovka!

BRUSEL - Lukaku bude mať Slovákov ako predjedlo, bude to pre neho chuťovka, tvrdí belgický expert.
Romelu Lukaku a jeho gólové oslavy.
Zdroj: TASR/AP - Geert Vanden Wijngaert
Zdieľajte:

Jednoznačným favoritom našej skupiny na EURO 2024 v Nemecku bude Belgicko vedené hviezdnym útočníkom Romeluom Lukakuom. Podľa belgických médií nebudú mať ich futbalisti v tejto skupine najmenší problém.

"Sú to reprezentácie, z ktorých si Romelu Lukaku spraví predjedlo. Pre útočníka AS Rím, ktorý sa blíži k magickej hranici 100 gólov v reprezentačnom drese, to budú len chuťovky," píše Niels Poissonnier z Het Laatste Nieuws.

"Okrem Ukrajiny, ktorá je na 22. mieste, žiadny z ďalších tímov nie je v prvej štyridsiatke rebríčka FIFA. Nikto z nich nemá hráča, ktorý by sa inštinktom, inteligenciou alebo výbušnosťou približoval k našim futbalistom,“ dodáva.

Prečítajte si aj

Martin Dúbravka vychytal triumf Newcastle.Dúbravka stojí pred veľkou príležitosťou: Jeho kolegu v Newcastle vyradil identický problém ako v minulosti

Istými účastníkmi skupiny so Slovenskom je Belgicko a Rumunsko. Štvrtý tím vzíde z baráže, konkrétne z tohto kvarteta: Bosna a Hercegovina, Island, Ukrajina či Izrael.

Romelu Lukaku bol so 14 gólmi najlepším strelcom kvalifikácie. Kanonier rímskeho AS je so 6 presnými zásahmi štvrtým najlepším strelcom talianskej Serie A.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Het Laatste Nieuws

Diskusia

Podobné články