Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ukrajinci zúria na svoju najväčšiu hviezdu Mudryka: Preboha, ako s ňou môžeš chodiť?

KYJEV - Ukrajinci zúria na svoj najväčší futbalový klenot súčasnosti: Preboha, ako s ňou môžeš chodiť?
Ukrajinský futbalista Mychajlo Mudryk.
Zdroj: TASR/AP - Mike Egerton
Zdieľajte:

Na sociálnych sieťach sa objavili správy o možnom vzťahu medzi najväčšou ukrajinskou hviezdou súčasnosti Michaila Mudryka a ruskej modelky Violetty Gračevovej. Pár je "podozrivý" zo vzťahu hneď z viacerých dôvodov: aktívne sa "lajkujú" na sociálnych sieťach, Mudryk pravidelne komentuje fotografie ruskej modelky a takmer súčasne uverejňujú príbehy z rovnakých miest.

Mudryk za vzťah s Gračevovou čelí veľkej kritike zo strany Ukrajincov. Dôvodom je ruská vojenská invázia na Ukrajine. Hviezda londýnskej Chelsea si tak nachádza na sociálnej sieti komentáre, ako napríklad: "Celá pointa pokrytectva ukrajinských hviezd" alebo "Toto som od Mudryka nečakal, je to úbohé."

Prečítajte si aj

Hráč Arsenalu Martin Odegaard (uprostred) oslavuje so spoluhráčmi po tom, ako strelil piaty gól Arsenalu.VIDEO Arsenal Londýn na to čakal dlhých sedem rokov: Je to skutočný sen!

Dokonca sa začali v príspevkoch objavovať hrozby, vyhrážky a obscénne urážky a tak Mudryk uzavrel možnosť zanechávať komentáre. A vymazal všetky nepríjemné komentáre od fanúšikov.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

Zaujímavosťou je, že to nie je prvýkrát, čo sa Violetta Gračevová zaplietla s futbalistom. Predtým chodila tiež s hráčom Rostova Matthiasom Normannom a spájali ju aj s hráčom Zenitu Petrohrad Andrejom Mostovom. Evidentne má slabosť na futbalistov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články