Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hancko o veľkom prestupe: Komunikujem s agentom, udeje sa niečo už v zime?

ROTTERDAM - Dávid Hancko má v hlave veľký prestup! Komunukujem s agentom, priznáva. Udeje sa niečo už v zime?
Dávid Hancko v súboji s Brunom Fernandesom.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentačný obranca Dávid Hancko zažíva mimoriadne úspešné futbalové obdobie. Hneď v prvej sezóne v drese Feyenoordu Rotterdam získal holandský titul. Teraz si zas užíva postup s reprezentáciou na EURO 2024 v Nemecku.

Jeho hodnota na prestupovom trhu vystúpala na 30 miliónov eur, podľa špecializovaného portálu Transfermarkt. Už dlhšie sa hovorí o jeho veľkom prestupe do niektorého z európskych veľkoklubov. Ak by skutočne odišiel z Rotterdamu za 30 miliónov eur, prekonal by slovenský prestupový rekord. Ten drží Milan Škriniar, ktorého Inter odkúpil zo Sampdorie Janov za 25 miliónov eur.

Prečítajte si aj

Gólové oslavy futbalistov KI Klaksvík.Tréner Slovana pred súbojom s doma neporaziteľným súperom aj o stave Weissa: Budeme potrebovať nadpriemerné výkony!

Hanckovi sa myšlienky o veľkom prestupe dostali do hlavy

V lete sa v súvislosti s Hanckom spomínal záujem anglického Newcastle United či talianskeho Neapola. Netají, že myšlienky o veľkom prestupe sa mu dostali do hlavy. "Novinári a ľudia v mojom okolí o tom stále hovoria, takže sa mi to dostalo do hlavy," priznal obranca pre Rádio Slovensko. "Komunikujem s agentom, ale nemyslím si, že sa niečo udeje teraz v zime."

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

Podľa vyjadrenia Hancka sa skutočne niečo "pečie". Pravdepodobnejšie však vyzerá jeho veľký transfer v lete. "Ak by sa nám podarilo postúpiť zo skupiny Ligy majstrov, chcel by som pokračovať," naznačil. Po včerajšej domácej prehre Feyenoordu s Atl.Madrid 1:3 je však isté, že holandský tím bude pokračovať na jar "len" vo vyraďovacej časti Európskej ligy.

"Všetko závisi od ponuky a na požiadavkách Feyenoordu. Nechcem si v hlave otvárať veľké sny, lebo viem, že to nebude ľahké," dodáva rozvážne opora defenzívnych radov slovenského národného tímu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Rádio Slovensko

Diskusia

Podobné články