Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zlatan Ibrahimovič o zlomovom momente svojho života: Zdalo sa, že môj syn zomiera, ušiel som z nemocnice!

MILÁNO - Od tohto zlomového momentu sa na život pozerá úplne inak. Zlatan Ibrahimovič o najťažších chvíľach svojho života!
Zlatan Ibrahimovič zostáva v milánskom AC.
Zdroj: TASR/AP - Antonio Calanni
Zdieľajte:

Bývalý švédsky útočník Zlatan Ibrahimovič bol na trávnikom postrachom súperov a povestným sa stal nielen futbalovými kúskami, ale aj štipľavými a sebavedomými výrokmi.

Vo svojej autobiografii s názvom Som Zlatan Ibrahimovič, ktorú spísal David Lagercrantz, odhalil aj temné zákutia svojho života.

Po narodení prvého syna Maximiliana zažíval doslova peklo. Chlapec bol chorý, situácia bola veľmi vážna. "U Maxiho sme si všimli, že veľmi zvracia, nepriberal, skôr naopak. Nevedeli sme prečo. Rodina a priatelia nás utešovali, že to nie je nič hrozné, ale neveril som im,“ spomínal Ibrahimovič.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

"Kým som nemal dieťa, bol som pán nedotknuteľný. Vedel som byť zúrivý aj šialený," netají Zlatan, že rola otca ho zmenila. Obzvlášť, keď musel čeliť takýmto vážnym problémom.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo máva fanúšikom.VIDEO Cristiano Ronaldo v Lige majstrov ukázal svoju veľkosť: Krásne gesto portugalskej hviezdy sa len tak nevidí!

"V tomto prípade som bol bezmocný. Nemohol som nič robiť. Max bol zo dňa na deň slabší a slabší. Bol doslova kosť a koža. Vyzeral, akoby ho chcel život opustiť,“ netají, že sa v tých chvíľach aj s dlhoročnou partnerkou Helenou obávali najhoršieho.

Tá mu oznámila, že Maximilian musí urgentne podstúpiť operáciu žalúdka. „Ležal v inkubátore, bol menší ako vtáčik. Mal hadičky cez telo a v nose. Bolo to, ako keby mi srdce vytrhli z hrude,“ spomínal na neľahké chvíle Zlatan Ibrahimovič a priznal, že sa na to nemohol pozerať a z nemocnice ušiel.

Napokon operácia dopadla dobre. Dnes má Maximilian 18 rokov a je to zdravý chlapec. Dramatické chvíle už pripomína len jazva na jeho tele po spomínanom zákroku. "Často si na tú udalosť spomínam. Dáva mi to lepší pohľad na život," netají Zlatan, že tieto zlomové momenty mu zmenili pohľad na život.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články