Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Carlo Ancelotti: Títo dvaja tréneri sa mi v súčasnosti páčia najviac, jeden z nich môže byť jeho nástupcom

MADRID - Carlo Ancelotti prezradil, práca ktorých dvoch trénerov sa mu v súčasnosti páči najviac. Jedného z nich označil za svojho možného nástupcu!
Tréner Realu Madrid Carlo Ancelotti.
Zdroj: TASR/AP - Jon Super
Zdieľajte:

Talian Carlo Ancelotti je v poslednom roku svojej zmluvy s Realom Madrid. Reagoval na pochvalné slová, ktoré na jeho adresu nedávno vyslovil Xabi Alonso, kouč Bayeru Leverkusen. Podľa Ancelottiho je Alonso jeho možným nástupcom na lavičke "bieleho baletu".

"Som Xabimu vďačný za slová, ktoré o mne povedal. Bol to pôsobivý hráč a má fantastickú kariéru ako tréner, pretože má dokonalé vlastnosti," chválil španielskeho kouča pre Mundo Deportivo.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

"Ako trénera ho mám veľmi rád. Xabi je jedným z trénerov, ktorých mám najradšej. V tej istej súvislosti môžem spomenúť ešte Thiaga Mottu. Má všetky kvality na to, aby sa stal trénerom Realu Madrid. Vie, že toto je jeho domov a že ho tu milujú," dodal Carlo Ancelotti na adresu Alonsa.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo máva fanúšikom.VIDEO Cristiano Ronaldo opäť ukázal svoju genialitu: Slovenský tréner sa len bezmocne prizeral

V španielskych médiách sa dlhodobo objavujú informácie o tom, že práve Xabi Alonso sa môže stať nástupcom Ancelottiho na lavičke Realu Madrid. Výbornú prácu aktuálne odvádza v Leverkusene, ktorý má bilanciu 10-1-0 a je druhý za Bayernom Mníchov o jediný bod, no odohral o zápas menej.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Mundo Deportivo

Diskusia

Podobné články