Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Renomovaný web hodnotí šance Slovákov na EURO 2024: Strach naháňať nebudú, ale pozor na tieto dve hviezdy!

BRATISLAVA - Renomovaný portál hodnotil šance Slovenska na EURO 2024. Strach naháňať nebudú, ale pozor na tieto dve hviezdy!
Slovenskí futbalisti sa tešia po vyrovnávajúcom góle na 1:1, ktorý strelil Róbert Boženík.
Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Slovensko postúpilo na budúcoročné EURO v Nemecku. Futbalový expert Mark Doyle z renomovaného portálu goal.com si však myslí, že do značnej miery tomu pomohlo aj zloženie našej skupiny. " Buďme úprimní, Slovensku prial žreb, o čom svedčí aj fakt, že v boji o druhé miesto v J-skupine k nemu bolo najbližšie Luxembursko. V každom prípade taliansky tréner Francesco Calzona od svojho nástupu v septembri 2022 urobil neuveriteľnú prácu,“ nezabudol ale pochváliť prínos talianskeho kouča.

Doyle nemá od Slovenska na budúcoročných majstrovstvách Európy veľké očakávania, ale upozorňuje na dve hviezdy. "Aj keď slovenský tím pravdepodobne v Nemecku nenaženie strach žiadnemu súperovi, má dvoch špičkových hráčov v podobe obrancu Paríža St. Germain Milana Škriniara a stredopoliara Neapola Stanislava Lobotku. Napriek tomu ich zjavný nedostatok palebnej sily v Nemecku zrejme vyjde draho.“

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

V power rankingu (rebríček sily) na stránkach goal.com je Slovensko na 17. mieste. Za sebou má Slovinsko, Švajčiarsko, Srbsko a Česko.

Prečítajte si aj

Ukrajina verzus Taliansko.Micheľ reaguje na poškodenie Ukrajiny proti Talianom: Nepochopiteľné! Nikto vám to na rovinu nepovie, ale...
Zdieľajte:
Zdroj informácií: goal.com

Diskusia

Podobné články