window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Česko napriek postupu na EURO zostalo bez trénera: Niekedy som to ani nechápal!

OLOMOUC - Tréner českej futbalovej reprezentácie Jaroslav Šilhavý rezignoval na svoj post bezprostredne po pondelkovom víťazstve nad Moldavskom 3:0, ktoré jeho tímu zaručilo postup na budúcoročné majstrovstvá Európy.
Už bývalý tréner českej futbalovej reprezentácie Jaroslav Šilhavý.
Už bývalý tréner českej futbalovej reprezentácie Jaroslav Šilhavý. Zdroj: TASR/AP - Petr David Josek
Zdieľajte:

"Napriek tomu, že teraz máme radosť, s kolegami z realizačného tímu sme sa už pred zápasom dohodli, že ďalej nebudeme pokračovať. Tlak na nás bol chvíľami enormný, niekedy som to ani nechápal. I to je vec, ktorá rozhodla," idnes.cz citoval šesťdesiatdvaročného trénera.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

Šilhavý trénoval národný tím od roku 2018. O dva roky neskôr ho priviedol do štvrťfinále EURO, no na MS v Katare sa nekvalifikoval. Spolu s realizačným tímom čelil kritike za výkony v prebiehajúcej kvalifikácii ME, v ktorej si Česko zabezpečilo postup až v záverečnom zápase.

Prečítajte si aj

Tomáš Souček a gólové oslavy futbalistov Česka.Český tréner po šokujúcom škandáli vyrazil trio previnilcov: Veľké sklamanie a komplikácia!

Národným tímom minulý týždeň otriaslo aj to, že reprezentanti Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta porušili interné pravidlá reprezentácie. Po sobotňajšej návšteve nočného klubu ich vyradili z nominácie na zápas s Moldavskom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články