window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Škandál v tíme futbalového trpaslíka! Vážne obvinenia hráča na trénera: Šikanovanie a vyhrážky

GIBRALTAR - Škandál futbalového trpaslíka! Vážne obvinenia jedného z hráčov na trénera: Šikana a vyhrážky
Hráči Gibraltaru v súboji proti Francúzsku.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Reprezentácia Gibraltaru rieši pred záverečným kvalifikačným zápasom na EURO 2024 veľký škandál. Jeden z hráčov vzniesol závažné obvinenia voči hlavnému trénerovi Juliovi Ribasovi.

"Niektorí hráči dostávajú neustále vyhrážky od Ribasa. Ak nás naše kluby neuvoľnia predčasne, nevyberie si nás. Volá hráčom a radí im, aby podpísali zmluvu s určitými klubmi, aby mohli pokračovať v kariére," cituje nemenovaného gibraltarského reprezentanta Gibraltar Sports News.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

"Niektorým hráčom tiež hovorí, že ich nenominuje, pretože sú príliš tuční," pokračuje a dodáva, že v tíme Gibraltaru už niekoľko mesiacov panuje negatívna atmosféra. Vrcholový manažment tímu nevenuje pozornosť situácii vo vnútri a nezaujíma sa ani o problémy, ktoré v tíme existujú.

Prečítajte si aj

Ruský hráč Andrej Mostovoj (uprostred) oslavuje gól so spoluhráčom Alexandrom Sobolevom (vpravo).VIDEO Rusi ukázali svoju ofenzívnu silu: Súpera zmietli poriadnou gólovou kanonádou!

Dokonca bol 66-ročný venezuelský kouč Ribas podľa tohto hráča zapojený do "vážneho prípadu šikanovania" jedného z hráčov gibraltárskeho národného tímu. Šéf tunajšieho futbalového zväzu o tomto incidente údajne vie, ale snaží sa ho "ututlať".

Gibraltar je posledný vo svojej skupine, prehral všetkých sedem zápasov a má hrozivé skóre 0:35. Naposledy Gibraltar vybuchol vo Francúzsku, kde prehral 0:14.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Gibraltar Sports News

Diskusia

Podobné články