window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Horúca správa zo Žitného ostrova: Adrián Guľa skončil na lavičke Dunajskej Stredy!

DUNAJSKÁ STREDA - Slovenský tréner Adrian Guľa už nebude ďalej viesť futbalistov FC DAC 1904 Dunajská Streda. V tíme účastníka Niké ligy končí aj asistent trénera Ladislav Kubalík.
Adrián Guľa skončil na lavičke DAC.
Adrián Guľa skončil na lavičke DAC. Zdroj: TASR - Pavel Neubauer
Zdieľajte:

Guľa zasadol na lavičku "žlto-modrých" v júni 2022 a odkoučoval celkovo 61 duelov. Dunajská Streda sa po 14. kole Niké ligy nachádza na 6. mieste so ziskom 24 bodov. Od vedúceho Slovana ho delí 24 bodov. O zmene na trénerskom poste informoval klubový web, meno nového kouča nezverejnili.

V tomto ročníku Niké ligy ide o šiestu zmenu trénera. V pondelok ukončil svoje pôsobenie na lavičke Zlatých Moraviec Vladimír Cifranič a nahradil ho Michal Hipp. V októbri Banská Bystrica ukončila spoluprácu s kormidelníkom Michalom Ščasným a nováčik z Košíc sa rozlúčil s Antonom Šoltisom.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

V tom istom mesiaci prišiel do Ružomberku Čech Ondřej Smetana, ktorý zaplnil miesto po Petrovi Struhárovi. Toho angažoval v tomto ročníku MFK Zemplín Michalovce namiesto Mareka Petruša.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články