window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Obrovská tragédia! Neymarova kamarátka zomrela počas operácie na odstránenie tuku

SAO PAULO - Smutný deň s dvoma zlými správami, žiali Neymar. Jeho priateľka zomrela počas operácie na odstránenie tuku.
Zranený Neymar v bolestiach a slzách na nosidlách.
Zdroj: TASR/AP - Matilde Campodonico
Zdieľajte:

Hviezdny brazílsky futbalový útočník Neymar prežíva veľmi náročné obdobie. Nedávno si v drese Brazílie v kvalifikácii MS 2026 vážne zranil koleno a pravdepodobne si už v tejto sezóne nezahrá.

To však nie je všetko! "Smutný deň s dvoma zlými správami. Najprv sú napadnutí rodičia Bruny (poznámka: jeho partnerky, ktorá mu nedávno porodila dcéru), ale vďaka Bohu je všetko v poriadku! Po druhé, smrť mojej priateľky. Úprimnú sústrasť celej jej rodine, nech Boh prijme Luanu s otvorenou náručou."

Brazílska televízna hviezda, blogerka, modelka a blízka priateľka Neymara Luana Andrade náhle zomrela v nemocnici počas operácie na odstránenie tuku, informuje New York Post.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

Luana Andrade išla do nemocnice Sao Luis v Sao Paule, aby jej súkromný chirurg vykonal liposukciu kolena. Počas operácie sa dievčaťu zastavilo srdce. Núdzové vyšetrenie odhalilo, že Andrade má rozsiahlu trombózu. Príčinou smrti modelky bola pľúcna embólia.

Prečítajte si aj

Zranený Neymar v bolestiach a slzách na nosidlách.Šok pre Neymara! Vlámali sa do jeho domu, chceli uniesť jeho priateľku aj novonarodenú dcérku
Zdieľajte:
Zdroj informácií: New York Post

Diskusia

Podobné články