Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FC Liverpool sa dohodol s jedným z najlepších útočníkov súčasnosti: Jeho hodnota je 120 miliónov eur

LIVERPOOL - FC Liverpool sa dohodol s obrovskou svetovou hviezdou, ktorej hodnota je 120 miliónov eur.
Hráč Liverpoolu Mohamed Salah a tréner Jürgen Klopp si podávajú ruku.
Zdroj: TASR/AP - Jon Super
Zdieľajte:

FC Liverpool má ústnu dohodu s nigérijským útočníkom Victorom Osimhenom, ktorý patrí medzi najlepších ofenzívnych hráčov súčasnosti. Informuje o tom novinár Walter de Maggio. Špecializovaný portál Transfermarkt odhaduje jeho cenu na 120 miliónov eur.

Osimhen sa dohodol s Liverpoolom

"Neapol a Osimhen sa dohodli na predĺžení zmluvy, ale potom hráčov agent a Victor svoje slovo porušili. Čo sa stalo? Pribudol ďalší klub z Premier League. Hovorím o Liverpoole," informuje de Maggio.

Prečítajte si aj

Pep Guardiola a Mikel Arteta.Guardiola má jasno: TOTO bude môj nástupca na lavičke City

"Anglický klub a Osimhen sa už ústne dohodli. Aby som bol jasný: dohoda je medzi hráčom a The Reds a nezahŕňa Neapol. Dúfam, že Aurelio De Laurentiis si dokáže udržať Victora Osimhena aspoň do júna, ale nemôžeme si tým byť istí," dodáva taliansky novinár.

Nigérijský útočník má s Neapolom platnú zmluvu do leta 2025. Na jeseň 2020 prišiel Osimhen z Lyonu do Neapola za 75 miliónov eur. Šesť gólov a jednu asistenciu zaznamenal v 10 zápasoch vo všetkých súťažiach v tejto sezóne.

Nedávno sa objavili správy o tom, že Osimhen zvažuje odchod z Neapola v súvislosti s posmešným videom na jeho osobu, ktoré zverejnil oficiálny twitterový účet Neapola.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Walter de Maggio

Diskusia

Podobné články