Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FENOMÉN Mbappé: Mladý zázrak, ktorý fascinuje futbalový svet

BRATISLAVA - Nemal ešte ani dvadsaťjeden rokov a už mal za sebou ohromné úspechy.
Fenomén Mbappé: Mladý zázrak, ktorý fascinuje futbalový svet.
Fenomén Mbappé: Mladý zázrak, ktorý fascinuje futbalový svet. Zdroj: Vydavateľstvo Motýľ
Zdieľajte:

Kylian Mbappé prepísal futbalové štatistiky, keď sa mu len počas troch sezón podarilo dosiahnuť v takom mladom veku rekordné výkony. Lepšie sa v jeho veku darilo len Pelému, ktorý v ňom videl svojho nástupcu.

"Podobnosť Kyliana Mbappého s Pelém bola vždy očividná: rovnaká športová vyspelosť, rovnaké fyzické charakteristiky, rovnaká reč tela... Rovnaký ikonický obraz futbalistu, ktorý na rukách spoluhráča oslavuje rozhodujúci gól s päsťou vo vzduchu.“

FENOMÉN Mbappé: Mladý zázrak, ktorý fascinuje futbalový svet.
FENOMÉN Mbappé: Mladý zázrak, ktorý fascinuje futbalový svet. Zdroj: Vydavateľstvo Motýľ

Čo je zač? Ako sa dostal tam, kde je? Na akých hodnotách si zakladal? Kto mu pomohol? Ako môžeme vysvetliť jeho neochvejné sebavedomie – tú istotu, že uspeje?

Kniha Fenomén Mbappé vás prevedie rozhovormi a nepublikovanými príbehmi, ktoré bližšie odhaľujú život Kyliana Mbappého a jeho kariéru. Zistíte, že to nie je len nadaný športovec, ale aj muž, ktorý vyčnieva z davu a priťahuje pozornosť ľudí.

"Mbappé je v súčasnosti považovaný za najlepšieho hráča na svete a k jeho menu sa viažu všetky možné superlatívy.“

Vydavateľstvo Motýľ s viac ako tridsaťročnou tradíciou na slovenskom trhu prináša čitateľom kvalitný výber kníh, z ktorých si vyberie každý. Každoročne prinášame na trh romány od obľúbených slovenských autorov, pestrú ponuku prekladovej literatúry, ale aj tie najlepšie populárno-náučné tituly.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: PR článok

Diskusia

Podobné články