Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Gašparík: Týchto troch hráčov Slovana by som hneď zobral do Trnavy

TRNAVA - Tréner Michal Gašparík: Traja hráči Slovana, ktorých by som hneď zobral do Trnavy.
Zdroj: 45765
Zdieľajte:

Spartak Trnava a Slovan Bratislava. Dvaja odvekí rivali na slovenských futbalových trávnikov. A v tejto sezóne aj dvaja zástupcovia slovenského futbalu v skupinovej fáze pohárovej Európy. Hrajú v Konferenčnej lige.

Gašparík by do Trnavy zobral trojicu hráčov Slovana

Tréner Michal Gašparík prezradil v rozhovore pre portál Denníka N, že z kádra rivala Slovana Bratislava by hneď, keby mohol, doviedol do Trnavy trojicu hráčov. "Zobral by som hneď troch – Kankavu, Čavriča a mladého Weissa. To sú fantastickí hráči, na slovenské pomery absolútne špičkoví."

Prečítajte si aj

VIDEO Pomohol Slovanu v Ružomberku rozhodca? Fuj, až sa hanbím za to, čo som dnes videl!

Gašparík prehovoril aj o svojom vzťahu k trénerovi belasých Vladimírovi Weissovi st. Zaspomínal aj na jednu príhodu, keď sa na ihrisku stretli ako hráči.

"Poznám ho ešte z ihriska, keď sme boli obaja aktívni hráči. Mám jednu spomienku, keď som ako začínajúci futbalista hral za Trnavu na ihrisku Petržalky. Faulovali ma, bol som na zemi, pribehol ku mne Weiss, chytil ma za dres a vyšticoval ma, nech tam ako zasran neležím. Odvtedy u mňa vzbudzuje rešpekt," netají 41-ročný šéf lavičky Spartaka Trnava.

"Nedá sa však hovoriť, že máme nejaký vzťah. Ak nejaký je, tak čisto profesionálny ako dvaja tréneri. Je najúspešnejší slovenský tréner a za to má moje uznanie," dodal Gašparík na adresu skúsenejšieho kolegu, ktorý vedie konkurenčný Slovan.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Denník N

Diskusia

Podobné články