Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Z hráča La Ligy pašerák: Futbal mi dával milión eur ročne, na drogách som to zarobil za 2 mesiace

MADRID - Pád na dno bývalého hráča La Ligy, skončil za mrežami.
Federico Valverde a gólové oslavy futbalistov Realu.
Zdroj: TASR/AP - Manu Fernandez
Zdieľajte:

Sergio Contreras, prezývaný Koke, napísal veľmi smutný príbeh. Bývalý hráč Marseille, Sportingu Lisabon či Vallecana, skončil vo väzení pre drogovú trestnú činnosť. V roku 2019 bol zatknutý, dôvodom bolo, že riadil sieť dílerov po celej Európe. Obchodoval s marihuanou a kokaínom, odsúdili ho na 6 rokov väzenia.

Sergio Contreras o svojej temnej minulosti

Šesťročný trest prijal tento rok v máji, v opačnom prípade mu hrozilo až 16 rokov za mrežami. Pre francúzsku televíziu Canal+ poskytol rozhovor, v ktorom prehovoril o svojej temnej minulosti. "Futbalisti majú to šťastie, že zarábajú veľké peniaze. Ja som mal asi milión eur ročne. V drogovom biznise som však takúto sumu zarobil za 2 mesiace, ale riskoval som svoj život.”

Prečítajte si aj

Fanúšikovia Borussie Dortmund.VIDEO Masaker na železničnej stanici: Chuligáni Dortmundu natrafili na znepriatelenú skupinu

Určitú časť trestu si už odsedel, ale do väzenia sa čoskoro vráti znova. Aktuálne si užíva luxus svojej vily na Marbelle. Ten však zakrátko vymení za chladné väzenské múry.

"Život je komplikovaný a za svoju hlúposť musím pykať. Pochádzam zo štvrte v Málage, kde sú všetci moji kamaráti z detstva. Kontakty mám všade po svete, ale nie som žiadny Pablo Escobar. Keď však o sebe počujem, že som medzinárodný pašerák, pýtam sa sám seba, čo som to do pekla urobil," krúti hlavou 40-ročný bývalý špičkový futbalista.

"Za mrežami ma môžu aj zabiť, ale nebojím sa. Väzenie je plné bláznov a ja sa tam musím vrátiť. Neviem na ako dlho, ale dúfam, že v roku 2027 sa odtiaľ dostanem,” zaželal si Contreras.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Canal+

Diskusia

Podobné články