Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Šéf La Ligy Tebas o konci Rubialesa: Orgie po práci, nebolo to normálne, muselo sa to stať

MADRID - Šéf La Ligy Tebas prehovoril o končiacom prezidentovi španielskeho futbalu Rubialesovi. Orgie po práci, všetko doháňal do extrému
Zdroj: 41951
Zdieľajte:

Luis Rubiales po obrovskom tlaku na svoju osobu napokon odstúpil z postu prezidenta Španielskej futbalovej federácie. Prezident La Ligy Javier Tebas mu v rozhovore pre Mundo Deportivo poriadne naložil.

Muselo sa to stať, Tebas o konci Rubialesa

"Všetko dotiahol do maxima. Boli aj vážnejšie veci. Vedel, že jedného dňa sa niečo stane. Orgie po práci, pozývanie priateľov na paellu... Boli veci, ktoré sa nedali nazvať normálnymi," hovoril Tebas.

Prečítajte si aj

Prezident Španielskej futbalovej reprezentácie Luis Rubiales.Škandalóznym bozkom pobúril celú krajinu: Šéf španielskeho futbalu sa odhodlal k ráznemu kroku!

"Všímali si to, ale nepripisovali tomu žiadnu dôležitosť. Raz sa to muselo stať a stalo sa. Myslel som, že sa z toho dostane. Všetko doháňa do extrému, bez toho, aby premýšľal o dôsledkoch, ktoré môžu nastať," dodal na adresu Rubialesa.

Rubiales čelil škandálu, keď po zisku španielskeho titulu na MS žien chytil Jenny Hermosovú za hlavu a vášnivo ju pobozkal na ústa. Incident spustil vo futbalovej komunite doslova búrku. Sociálnymi sieťami kolovali tiež zábery, ako Rubiales na tribúne ukazoval neslušné gesto s rukou v rozkroku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Mundo Deportivo

Diskusia

Podobné články