Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Suslov bol blízko prestupu do Slovana, priznáva agent: Prezradil štyri kluby s najväčším záujmom

BRATISLAVA - Tomáš Suslov bol skutočne blízko prestupu do Slovana, potvrdil agent. Vymenoval štyroch najvážnejších záujemcov
Cristiano Ronaldo a Tomáš Suslov v súboji.
Zdroj: TASR - Jaroslav Novák
Zdieľajte:

Slovenský reprezentant Tomáš Suslov mal po vypadnutí Groningenu do druhej holandskej ligy disciplinárne ťažkosti v klube. Dvakrát počas leta ho tréner vyradil z kádra. Naposledy to bolo preto, lebo odmietol absolvovať povinné behy. Vyjadril tak frustráciu z toho, že nefiguroval v zostave predošlého zápasu.

Suslov bol k Slovanu blízko

Veľa sa hovorilo o možnom presune Suslova do Slovana Bratislava. Záujem netajil ani tréner belasých Vladimír Weiss. Napokon sa však Suslov presúva do talianskej Serie A. Hrať bude spoločne s Ondrejom Dudom za Hellas Verona.

Agent Suslova Michal Čierny pre portál tvnoviny.sk vymenoval štyroch najvážnejších záujemcov o služby slovenského reprezentanta. "O Tomáša sa dopytovalo veľmi veľa klubov, ale len pár bolo reálnych s konkrétnou ponukou. Ide o talianske Udinese, grécky PAOK Solún, turecký Samsunspor a Slovan Bratislava."

Prečítajte si aj

V Slovane sa dlho neohrial: Talentovaná zahraničná posila z minulého leta vymení belasý dres

V poslednej chvíli do hry vstúpil taliansky Hellas Verona, ktorý odštartoval sezónu dvoma víťazstvami a nebolo o čom. "Ten do toho vstúpil na poslednú chvíľu, takže sa to celé upieklo dosť rýchlo. Je to Serie A a je to fantastické nielen pre Tomáša, ale celý slovenský futbal. Máme zástupcu v top päť lige Európy, kam je extrémne ťažké dostať sa."

Agent Suslova netají, že prestup do Slovana Bratislava bol blízko. "Áno, Tomáš bol blízko k tomu, aby tam skutočne šiel. Slova urobil pre jeho angažovanie maximum, čo si vážime. Záujem bol veľký, obojstranne. Slovan hrá v posledných rokoch pravidelne Európu a je to značka. Bol by na očiach, je v reprezentácii."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: tvnoviny.sk

Diskusia

Podobné články