Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Tréner Slavie ohúrený Košicami: Absolútna špička, dúfam, že sa tomu čoskoro priblížime!

KOŠICE - Už dnes čaká na futbalistov českého vicemajstra SK Slavia Praha odveta 3. predkola Európskej Ligy proti ukrajinskému Dnipru-1, duel sa odohrá na Slovensku na štadióne v Košiciach.
Zdroj: 32439
Zdieľajte:

Onálepkovaný autobus

Na novom štadióne v Košiciach sa očakáva skvelá atmosféra, keď má doraziť až tisícka českých fanúšikov. Košický klub navyše sympatizuje s českým pohárovým zástupcom. "Spoznali sme to na našom autobuse, ktorý prišiel o deň skôr, objavili sa na ňom nejaké nálepky. Takže sme to zaregistrovali," uviedol so smiechom tréner Slavie Jindřich Trpišovský.

Absolútna špička!

"Vieme, že má doraziť veľa našich fanúšikov, viac ako tisíc ľudí. Dúfame, že bude vypredané, veľká škoda, že nie sú dostavané tribúny za bránkou, potom to bude naozaj úžasný štadión," začal hodnotenie kvality košického stánku tréner a uznanlivo dodal: "Dúfam, že sa čoskoro priblížime takému trávniku, ako majú tu v Košiciach. Môžem o ňom hovoriť iba v superlatívoch, tá kvalita tu je absolútna špička!"

Prečítajte si aj

Má posledných 15 dní: Niekdajšia brazílska hviezda za znásilnenie poputuje do väzenia

"Aj podľa reakcií na hoteli alebo v meste, kde sme sa boli prejsť vieme, že nám budú ľudia veľmi fandiť. Hlavne kvôli Ivanovi Schranzovi, Jakubovi Hromadovi a Michalovi Tomičovi. Tešíme sa na to a dúfam, že košickí fanúšikovia, ktorí sa hlásia k Sparte, nezoženú toľko lístkov," vyhlásil so smiechom 47-ročný kormidelník Slavie Praha na predzápasovej tlačovke.

Český tím si na Slovensko prichádza pre postup, keď v úvodnom domácom dueli zvíťazil hladko rozdielom triedy 3:0.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články