Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hamšík do Slovana? Kmotrík starší prehovoril

BRATISLAVA - Návrat Mareka Hamšíka do Slovana Bratislava? Majiteľ belasých Ivan Kmotrík starší prehovoril.
Marek Hamšík pri reprezentačnej rozlúčke.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan Bratislava formuje káder na novú sezónu s výhľadom obhájiť majstrovský titul a najmä vybojovať si miestenku v skupinovej fáze niektorej európskej súťaže.

Hamšíkov návrat do Slovana?

Prečítajte si aj

Marek Hamšík pri reprezentačnej rozlúčke.FOTO Marek Hamšík sa dočkal zvečnenia: Exkluzívny suvenír pre fanúšikov slovenskej ikony!

Tréner Vladimír Weiss starší a manažment už pracujú na príchodoch nových posíl. Jednou z nich by mohol byť bývalý reprezentačný kapitán Marek Hamšík.

„Marek je famózny hráč a určite by mal nášmu mužstvu čo ponúknuť. Najmä v Európe. Ide o to, ako sa rozhodne," potvrdil majiteľ Slovana Ivan Kmotrík starší pre šport24.sk záujem o slovenskú legendu.

„Slovanu dal veľa už v mladosti a bol by som rád, keby sa vrátil. Dôležitý bude zdravotný stav a jeho rozhodnutie bude určite závisieť aj od rodiny," dodal.

35- ročný Marek Hamšík sa o mesiac stane voľným hráčom po tom, ako mu vyprší zmluva v tureckom Trabzonspore. Budú jeho ďalšie kroky smerovať práve na Tehelné pole? Lákať by ho mohla aj spolupráca s bývalými reprezentačnými kolegami Vladimírom Weissom mladším a Jurajom Kuckom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport24.sk

Diskusia

Podobné články