Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Klamár! Benzema zostrelil Deschampsa v príspevku na sociálnej sieti

MADRID - A je tu ďalšia vojna medzi Benzemom a Deschampsom.
Karim Benzema v drese Realu Madrid.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Tréner francúzskej reprezentácie Didier Deschamps poskytol rozhovor o zranení útočníka Karima Benzemu na MS v Katare a oheň je na streche! Hviezda Realu Madrid označila Deschampsa na sociálnej sieti "klamárom".

Čo sa udialo? Pred majstrovstvami sveta v Katare utrpel počas tréningu Benzema zranenie. Poslali ho preč z dejiska turnaja, nepovolali na jeho miesto žiadnu náhradu. Nešlo však o vážne zranenie, čo dokazovali aj videá z tréningu Benzemu, ktorý bol pripravený hrať vo vyraďovacej fáze. Nezavolali ho.

Odišiel sám, tvrdí Deschamps a Benzema reaguje: Je to klamár!

Tréner Deschamps dal pre Le Parisien rozhovor, v ktorom tvrdí, že on neposlal Benzemu preč z dejiska majstrovstiev sveta, ale bola to podľa neho voľba samotného útočníka.

Prečítajte si aj

Kingsley Coman (Bayern) a Lionel Messi (PSG).Messi dostal lukratívnu ponuku od tohto klubu: Rozhodnutie padne v najbližších týždňoch

„V každej situácii je pravda len jedna a Karim to vie. Pridal sa k nám 14. novembra po období čiastočnej nečinnosti so svojím klubom," vrátil sa Deschamps k predmetným udalostiam.

„Mal individuálny tréningový program a jeho návrat k plnému tréningu bol posunutý. Neplánoval som, že by som ho mal späť v plnej kondícii na zápas proti Austrálii. Na rozdiel od Raphaela Varanea," vysvetľoval tréner Les Bleus, ktorí stroskotali až v dramatickom finále na Argentíne.

„Keď sa Karim zranil, náš tímový lekár s ním zašiel na kliniku Aspetar, kde sa podrobil magnetickej rezonancii. Karim ukázal výsledky niekomu, kto ho má pod lekárskym dohľadom v Reale Madrid a ten mu dal svoj názor. Keď sa vrátil do hotela, bola už polnoc. Zašiel som s doktorom za Karimom na izbu, lekár mi dal sumár vyšetrenia," opisoval udalosti spred niekoľkých mesiacov Deschamps, ktorý už mal v minulosti s Benzemom konflikt kvôli vydieraniu spoluhráča Valbuenu s intímnou nahrávkou.

„Boli sme spolu asi dvadsať minút. Keď som odchádzal, povedal som mu: Karim, nie je sa kam ponáhľať, môžeš si zorganizovať návrat s tímovým manažérom. Keď som sa ráno zobudil, zistil som, že odišiel. Bolo to jeho rozhodnutie, chápem to a rešpektujem to," dodal tréner Didier Deschamps.

Benzema reagoval na tieto vyjadrenia prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti instagram. "Aká drzosť" - napísal v reakcii na uvedený rozhovor francúzskeho trénera a neskôr nahral video muža, ktorý hovorí: "Klamár! Áno, ty, klamár. Klameš. Si veľký klamár." V popise navyše Didiera označil emotikonom klauna.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Le Parisien

Diskusia

Podobné články