Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bayern urobil nečakaný krok, ktorý Neuer označil za najtvrdšiu ranu v kariére

MNÍCHOV - Manuel Neuer z Bayernu Mníchov ostro kritizoval rozhodnutie mníchovského klubu ukončiť spoluprácu s trénerom brankárov Tonim Tapalovičom. Kapitán bavorského tímu uviedol, že to bola pre neho najtvrdšia rana v kariére.
Zdroj: 41512
Zdieľajte:

"Toto rozhodnutie ma prekvapilo. Bol to tvrdý úder. Informovalo ma o tom vedenie klubu. Táto správa prišla z ničoho nič a prekvapila aj Toniho. Toto rozhodnutie som vôbec nepochopil. Zrazilo ma to k zemi," citoval brankára Neuera portál theathletic.com.

Tapalovič bol trénerom brankárov Bayernu od roku 2011. Vo funkcii pôsobil pod vedením Pepa Guardiolu, Juppa Heynckesa, Hansa Flicka, Nika Kovača, Juliana Nagelsmanna a Carla Ancelottiho. V klube skončil koncom januára. Športový riaditeľ Hasan Salihamidzič vyhlásil, že ho prepustili pre rozdiely v spôsoboch ich vzájomnej spolupráce. "Mal som pocit, akoby mi vytrhli srdce. Toto je najbrutálnejšia vec, ktorá sa mi v mojej kariére stala. A to som toho prežil veľa, mám hrošiu kožu. Ale to, čo sa stalo teraz, je úplne iný level. Všetci chalani v brankárskej skupine boli ako roztrhaní na kusy. Ľudia plakali. Myslím, že to hovorí za všetko. My brankári sme tím v tíme, ale každý miloval Toniho," dodal Neuer.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články