VIDEO Do tímu prišiel len minulý týždeň: Samuel Mráz na Cypre zahviezdil parádnym hetrikom!

NIKÓZIA - Slovenský futbalista Samuel Mráz sa vo štvrtkovom zápase cyperskej ligy blysol hetrikom. Zariadil ním triumf Anorthosisu Famagusta nad Omoniou Nikózia 4:1.
Zdroj: 40123

Mráz najprv vyrovnal na 1:1 gólom v nadstavení prvého polčasu, ďalší pridal krátko po prestávke a hetrik zavŕšil v 73. minúte. Pred koncom stretnutia ho vystriedal španielsky útočník Antonin, ktorý upravil na konečných 4:1.

Robert Lewandowski a Luiz Felipe.Od Lewandowského s manželkou vymáhal peniaze za mlčanie: Bývalému reprezentantovi hrozia roky vo väzení!

Kmeňový hráč Spezie Calcio prišiel do tímu len minulý týždeň a v základe nastúpil prvýkrát. Predtým pôsobil v druholigovom španielskom Mirandes. V dueli nastúpil aj jeho slovenský spoluhráč Erik Sabo, ktorý obdržal žltú kartu. Anorthosisu patrí v tabuľke 9. priečka, Omonia je piata.