Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Ako podávača lôpt ho dokopal Hazard: Teraz je z neho jeden z najbohatších Britov! Na tomto zarába ťažké milióny

LONDÝN - Neuveriteľný príbeh! Ako 17-ročného podávača lôpt ho dokopal Eden Hazard. Teraz je z neho jeden z najbohatších Britov a na tomto zarába ťažké milióny!
Charlie Morgan po tom, čo ho dokopal Eden Hazard.
Zdroj: reprofoto youtube
Zdieľajte:

Preslávil sa v sezóne 2012-13, keď ho ako 17-ročného podávača lôpt dokopal hviezdny belgický stredopoliar Eden Hazard. Išlo o zápas Anglického ligového pohára, Hazard v tom čase hral za Chelsea Londýn. V stretnutí proti Swansea sa snažil Charlie Morgan, tak sa spomínaný podávač lôpt volá, zdržiavať hru a Hazardovi praskli nervy. Chlapca dokopal na trávniku, za čo dostal červenú kartu.

Z chlapca, ktorého dokopal Hazard, je dnes multimilionár

Po zápase sa Hazard s chlapcom stretol, vzájomne sa ospravedlnili, no Belgičan dostal trojzápasový trest za svoje konanie. Pre Swansea to napokon dopadlo skvele, po finálovej výhre s Bradfordom 5:0 vyhrala pohár.

Prečítajte si aj

Tréner Man City Pep Guardiola.5 hviezd Manchester City, ktoré v lete pravdepodobne odídu

Syn majiteľa waleského klubu však svoj vrchol slávy zažíva v tomto období. Spolu s kamarátom založili značku prémiovej vodky Au, ktorá sa predáva v rôznych príchutiach v typicky zlatých fľašiach. Značka tejto vodky postupne naberala na sile.

Spočiatku sa vodka Au predávala len na regáloch miestnych obchodov. Záujem stúpal, postupne plnila aj regály supermarketov a presiahla región Swansea. Na začiatku vyrábali 2 tisíc fliaš vodky Au denne, teraz vyrábajú denne už 35 tisíc fliaš!

Záujem o tento nápoj rastie a s ním priamo úmerne aj bankové konto Charlieho Morgana. Vodka Au sa vyváža už do 40 krajín po celom svete a plánom firmy je presadiť sa najnovšie aj na americkom trhu. Podľa portálu The Spirits Business je vodka Au najpopulárnejšou značkou tvrdého alkoholu na internete!

O tejto značke písal aj The Times, odporúča na ňu upriamiť pozornosť v roku 2023. Charlie Morgan zarobil na vodke zhruba 40 miliónov libier. Zaujímavosťou je, že už je zhruba na polovici toho, aký majetok má Eden Hazard, odhadom 80 miliónov libier.

Morgan, ktorého pred rokmi dokopal ako podávača lôpt Hazard, patrí podľa posledného rebríčka do tretej desiatky najbohatších Britov. Medzi prominentných konzumentov vodky Au patria napríklad bývalý brazílsky futbalista Ronaldinho alebo nikdy nezdolaný boxer Floyd Mayweather.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: The Times, The Spirits Business, futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články