window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bayern chcel kúpiť iného brankára: Keď sa to dozvedel M´gladbach, zrazu bol ochotný pustiť Sommera

MNÍCHOV - Zaujímavé zákulisné informácie ohľadom Bayernu.
Zdroj: 43397
Zdieľajte:

Bayern Mníchov hľadal náhradu za zraneného brankára Manuela Neuera. Ten si po MS v Katare zašiel vyčistiť hlavu na lyžovačku, ktorá ale skončila zlomeninou nohy a tá vystavila hviezdnemu gólmanovi stopku do konca sezóny.

Bayern sa upriamil na Schmeichela, napokon získal Sommera

Bavori chceli švajčiarskeho reprezentačného brankára Yanna Sommera z Borussie M´gladbach. Tento klub pôvodne ponuku Bayernu zmietol zo stola. Keď sa však Borussia dozvedela o tom, že Bayern chce angažovať Kaspera Schmeichela z francúzskeho Nice, bola zrazu ochotná pustiť Sommera. Informuje o tom Footmercato.

Prečítajte si aj

VIDEO+FOTO Bayern Mníchov získal náhradu za zraneného Neuera

Predstavitelia Bayernu sa so Schmeichelom rýchlo dohodli a k dohode prišlo aj na úrovni klubov. Jedinou podmienkou francúzskeho tímu bolo nájsť náhradu za dánskeho brankára. Bayern bol pripravený na to počkať. V tom istom momente predstavitelia M´gladbachu zmenili taktiku rokovaní a napokon Sommera pustili do Bayernu Mníchov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Footmercato

Diskusia

Podobné články