window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Soumah: S chybami nemôžme uspieť

Soumah ukončil gólové suchoty Slovana
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Česť futbalistov Slovana Bratislava v Európskej lige UEFA 2014/2015 zachraňoval vo štvrtkovom zápase proti Young Boys Bern (1:3) Seydouba Soumah. Po 371 minútach síce ukončil strelecké suchoty svojho tímu v EL, ani jeho gól napokon v konečnom účtovaní "belasým" nepomohol.

Dvadsaťtriročný Guinejčan sa presadil v 11. minúte, keď ho neustrážila hosťujúca defenzíva a svoj rýchly únik zakončil gólom na 1:1. "Som šťastný aspoň za ten jeden gól, nemôžem však vysloviť spokojnosť s konečným výsledkom. Osobne mi to pomohlo, kolektívu však nie, a to ma nemôže tešiť," uviedol po stretnutí Soumah.

Pred chudobnou návštevou na Pasienkoch sa domáci útočník prezentoval svojím individuálnym talentom. Bez výraznejšej podpory spoluhráčov však na hrote veľa vody nenamútil. "Bol som hrotový hráč. Keď som dostal loptu na nohu, snažil som sa ju podržať, potiahnuť dopredu a vytvoriť tlak na defenzívu," ozrejmil Soumah a k tímovému výkonu dodal: "Nepovedal by som, že to bol náš najlepší duel v Európskej lige. Určite to však bolo lepšie ako v prvom vzájomnom zápase v Berne." V metropole Švajčiarsku Slovan prehral 0:5.

Ani vo štvrtok sa slovenský majster nevyhol niekoľkým zaváhaniam, ktoré ho napokon stáli úspešný výsledok. Hoci je jeho účinkovanie na domácej a európskej scéne počas jesene veľmi kŕčovité, zbrane neskladá. "Každý deň sa snažíme poučiť z chýb, ktoré sme urobili v minulosti. Žiaľ, spravili sme ich aj v tomto zápase, a preto nemôžeme pomýšľať na úspech. Nezostáva nám nič iné, len stále pracovať na ich odstránení," dodal Soumah.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články