Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Mbappe a jeho tri požiadavky: Predať Neymara, priviesť hviezdneho útočníka a tohto trénera

PARÍŽ - Kylian Mbappe a jeho tri požiadavky na vedenie PSG. Predať Neymara, priviesť hviezdneho útočníka a tohto trénera!
Kylian Mbappé v drese PSG.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Francúzsky útočník Kylian Mbappe predostrel vedeniu PSG tri podmienky, na základe ktorých je ochotný zostať v Parku princov. Informuje o tom OK Diario.

Mbappe dal vedeniu PSG tri požiadavky

Podľa tohto zdroja by mohol Mbappe opustiť PSG buď budúce leto alebo v roku 2024 ako voľný hráč. Aby sa tak nestalo, útočník predložil vedeniu PSG tri požiadavky.

Prvou z nich je predaj brazílskeho útočníka Neymara. Jeho vzťah s Mbappem je už dlhšie vlažný. Vedenie parížskeho veľkoklubu sa už v lete snažilo Brazílčana predať, ale nenašiel sa ani jediný potenciálny kupec, ktorý by bol ochotný splniť Neymarove finančné požiadavky.

Prečítajte si aj

Lionel Messi s víťaznou trofejou.Najlepší z najlepších: Takto vyzerá hviezdna jedenástka roka podľa L´Equipe

Druhou požiadavkou Mbappeho je, aby vedenie PSG priviedlo anglického útočníka Harryho Kanea. Tomu v lete 2024 vyprší v Tottenhame Hotspur kontrakt a stane sa voľným hráčom.

Treťou požiadavkou francúzskeho útočníka je, aby PSG angažovalo trénera Zinedina Zidanea.

Mbappemu po uplynulej sezóne skončila v Paríži zmluva a napriek tomu, že mesiace predtým sa hovorilo o jeho prestupe do Realu Madrid, napokon sa rozhodol v PSG zostať.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: OK Diario

Diskusia

Podobné články