FOTO Tieň kontroverzie nad argentínskym triumfom! Počas Messiho gólu v predĺžení bolo na ihrisku 13 hráčov Argentíny

DOHA - Tieň na triumfe! 13 hráčov Argentíny na ihrisku počas Messiho gólu v predĺžení.
Argentínski hráči, radosť po triumfe na MS 2022.
Zdroj: TASR/AP

Mnohí označujú finále majstrovstiev sveta v Katare, v ktorom Argentína zdolala Francúzsko 4:3 po penaltovom rozstrele, za najlepší futbalový zápas v dejinách.

Nad triumfom Albicelestes sa ale vznáša tieň kontroverzie, pretože zábery zachytávajú trinásť argentínskych hráčov v čase Messiho gólu v 108. minúte v predĺžení. Pred jeho zásahom na ihrisko vbehli dvaja náhradníci, obaja boli za čiarou a teda na ihrisku.

Lionel Messi s víťaznou trofejou.Na tieto slová čakala Argentína aj celý futbalový svet: Messi po zisku titulu prehovoril o reprezentačnej budúcnosti!
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk