Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tréner Brazílie Tite má vrásky na čele: Okrem Neymara na tréningu chýbala až trojica hviezd!

DAUHA - Krídelník Manchestru United Antony vynechal piatkový a sobotňajší tréning Brazílie, takže jeho účasť v druhom zápase Selecao na majstrovstvách sveta proti Švajčiarsku v pondelok je otázna.
Zdroj: 43523
Zdieľajte:

Antony vynechal posledné štyri zápasy United vo všetkých súťažiach pred prestávkou na majstrovstvách sveta s nesúvisiacim zranením, ale vo štvrtok bol dostatočne fit na to, aby nastúpil na záverečných pár minút víťazstva Brazílie nad Srbskom 2:0.

Správy novinárov z brazílskeho tábora však potvrdili, že nasledujúci deň chýbal na tréningu kvôli chorobe a v sobotu sa stále necítil dobre.

Na piatkovom hlavnom tréningu Brazílie chýbali aj ďalší hráči z Premier League Alisson a Lucas Paqueta z Liverpoolu, resp. z West Hamu, ktorí zostali v hoteli, aby sa venovali individuálnemu tréningu.

Brazílii už do konca skupinovej fázy bude chýbať Neymar kvôli zraneniu členku, ktoré utrpel proti Srbsku. Tridsaťročný hráč už predtým okúsil na vlastnej koži, ako sa jeho majstrovstvá sveta 2014 skončili v dôsledku zranenia, a na ďalších MS 2018 predvádzal nevýrazné výkony.

Neymar sa bude modliť, aby Brazília postúpila do vyraďovacej fázy, čo sa dá očakávať, a on tak mohol ešte na turnaji hrať.

"Dnes to bol jeden z najťažších momentov mojej kariéry," povedal v piatok.

"Opäť na majstrovstvách sveta. Mám zranenie, áno, je to nudné, bude to bolieť, ale som si istý, že budem mať šancu vrátiť sa, pretože urobím všetko pre to, aby som pomohol svojej krajine, spoluhráčom a sebe."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Futbalovýsvet.sk

Diskusia

Podobné články