VIDEO Nádhera! Jakub Hromada krásnym gólom v pražskom derby prispel k debaklu Sparty

PRAHA - Slovenský futbalový stredopoliar Jakub Hromada prispel v 13. kole českej ligy gólom k víťazstvu Slavie Praha nad Spartou 4:0.
Zdroj: 39006

V 12. minúte strelou po zemi zvýšil na 2:0 pre "zošívaných", ktorí sú po triumfe v prestížnom derby v tabuľke druhí o štyri body za Viktoriou Plzeň.

Všetky góly padli už v prvom polčase. Hromada hral do 74. minúty, keď ho za potlesku tribún v Edene vystriedal Christ Tiehi. Ivan Schranz pre zranenie nefiguroval na súpiske domáceho tímu. Sparťanský krídelník Lukáš Haraslín bol na ihrisku do 60. minúty duelu, ktorý sledovalo 19.370 divákov.

Do brankára hodili pohár s pivom: Český pohárový zástupca spoznal trest od UEFA