VIDEO Róbert Mak to stále vie: Na premiérový gól mu stačilo iba 15 minút!

SYDNEY - Slovenský futbalista Róbert Mak po prestupe do Austrálie na premiérový gól v drese Sydney FC dlho čakať nemusel.
Zdroj: 43372

Mak na prvý gól v drese austrálskeho zamestnávateľa potreboval iba 15 minút, keď vedúcim gólom v úvodnom kole austrálskej A-League poslal domáce Sydney do vedenia nad Melbourne Victory.

Následne oslavy fanúšikov svedčia o tom, že slovenský futbalista si hneď od úvodných minút pôsobenia získava srdcia austrálskych fanúšikov.

VIDEO Nezahrá si už ani minútu: Guardiola pohrozil hviezde City po kritike jeho manželky

Bohužiaľ premiérový zápas v Austrálii Makovi víťaznú radosť nepriniesol, keď sa hosťom podarilo dostať do vedenia a na konečných 3:2 upravil v 83. minúte hosťujúci Brillante.

Dlhoročný slovenský reprezentant sa do Austrálie presunul v auguste tohto roka, keď opustil tím úradujúceho maďarského šampióna Ferencváros Budapešť.

Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Sydney FC