Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Prestupová bomba storočia: Cristiano Ronaldo sa dohodol s týmto klubom!

ISTANBUL - Tak predsa len odchádza?
Opustí Cristiano Ronaldo Manchester United?.
Zdroj: TASR/AP - Dave Thompson
Zdieľajte:

Fenerbahce Istanbul sa v zásade dohodlo na prestupe s Cristianom Ronaldom, píše turecký portál ajansspor.com. O záverečných otázkach sa diskutuje. Žlto-tmavomodrí chcú odpáliť prestupovú bombu storočia.

Cristiano Ronaldo a Fenerbahce sa dohodli na prestupe

Prezident Fenerbahce Ali Koc využil všetky svoje konexie, aby získal hviezdneho 37-ročného portugalského útočníka. Stretol sa osobne s Ronaldom. Podľa informácií, ktoré získal Ajansspor, sa s Ronaldom stretol aj portugalský tréner Fenerbahce Jorge Jesus a presvedčil hviezdneho krajana, aby prišiel do Istanbulu.

V zásade s prestupom súhlasili obe strany, informuje Ajansspor s odvolaním sa na svoje zdroje. Prestupová bomba storočia bude odpálená, keď sa vyriešia posledné detaily okolo poplatku.

Prečítajte si aj

Opustí Cristiano Ronaldo Manchester United?.VIDEO Opustí Cristiano Ronaldo Manchester United? Tréner ten Hag reaguje po príchode brazílskej posily!

Cristiano Ronaldo chce opustiť Old Trafford. Počas celého leta sa jeho meno spájalo s mnohými klubmi, no giganti nemali záujem. Naposledy sa hovorilo o hosťovaní v Neapole, no aj táto možnosť napokon padla. Ronaldo sa evidentne v drese Red Devils trápi, v piatich kolách Premier League neskóroval.

Letné prestupové obdobie v Turecku stále otvorené

Pravdepodobnosť Ronaldovho odchodu do Fenerbahce Istanbul stúpa, pretože vo väčšine top európskych líg skončilo letné prestupové obdobie. V Turecku, Grécku či na Slovensku je ešte stále otvorené.

Prezident klubu Ali Koc dokázal získať v minulosti svetovú hviezdu Mesuta Ozila, ktorý bol v Reale Madrid spoluhráčom Cristiana Ronalda.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: ajansspor.com

Diskusia

Podobné články