Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bývalý hráč Juventusu tvrdí, že Cristiano Ronaldo fyzicky napadol jednu z hviezd "Starej dámy": Opýtajte sa ho!

TURÍN - Ronaldo počas pôsobenia v Juventuse fyzicky napadol jednu z hviezd "Starej dámy", tvrdí to ex-hráč turínskeho tímu.
Cristiano Ronaldo pred zápasom proti Liverpoolu.
Zdroj: TASR/AP - Dave Thompson
Zdieľajte:

Bývalý hráč Juventusu Turín Massimo Mauro hovoril o porovnaní legendárneho Diega Maradonu a Cristiana Ronalda. Dokonca naznačil, že hviezdny Portugalčan mal počas pôsobenia v Turíne napadnúť jedného zo spoluhráčov.

Cristiano Ronaldo mal fyzicky napadnúť Chiesu

„Neporovnávajte Ronalda s Maradonom. Je to ako porovnávať čokoládu a ... niečo iné. Spoluhráči Diega milovali nie preto, že bol najlepší, ale preto, že bol štedrý," cituje Massima Maura Mediaset, cituje ho napríklad aj tuttomercatoweb.com.

Prečítajte si aj

Brankár Martin Dúbravka.Manchester a Newcastle sa dohodli: Martin Dúbravka mieri na Old Trafford

„Navyše nikdy nezdvihol ruku na spoluhráča. Stal sa prípad, keď Cristiano zdvihol ruku na spoluhráča. Opýtajte sa Chiesu, čo sa stalo," dodal bývalý hráč Juventusu.

Cristiano Ronaldo hral za Juventus Turín v rokoch 2018 až 2021. Vlani v lete prestúpil do Manchesteru United. Celé leto sa špekuluje o jeho odchode. Do konca letného prestupového obdobia však už zostávajú len posledné hodiny a stále je hráčom "červených diablov".

Zdieľajte:
Zdroje informácií: Mediaset, tuttomercatoweb.com

Diskusia

Podobné články